PROMOCJA!!! kliknit tutaj i sprawdź szczegóły!

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Na sesję umawiamy się w dowolnym terminie przed ślubem. Sesja ma pokazać Was i Waszą miłość w przeddzień ceremonii zaślubin. Jest też okazją do poznania się oraz do oswojenia się z obiektywem aparatu. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, oprócz samej pamiątki, mogą być wykorzystane np. do projektu zaproszeń.

Reportaż z ceremonii ślubnej oraz uroczystości weselnej

Reportaż z ceremonii ślubnej oraz uroczystości weselnej

Reportaż może trwać od momentu przygotowań do ślubu aż do oczepin. Zakres ustalany jest indywidualnie.

Ślubna sesja plenerowa

Sesja plenerowa

Sesja może być zrealizowana w dniu ślubu lub w innym terminie. Wszystkim parom doradzam wybór sesji w późniejszym terminie, ponieważ poważna sesja plenerowa może trwać nawet kilka godzin, co jest trudne do zaplanowania w dniu ślubu. Poza tym stres i zmęczenie młodej pary, wiążące się z ceremonią ślubną, negatywnie wpływają na przebieg sesji w tym samym dniu. Decydując się na sesję w innym terminie możemy spokojnie, bez pośpiechu wykonać w różnych lokalizacjach zdjęcia, jakich najprawdopodobniej nie udałoby się uzyskać w dniu ślubu.

Sesje dziecięce, rodzinne, ciążowe, portretowe

Sesja portretowa

Najeczęściej takie sesje wykonuję w plenerze ale możemy także taką sesję zrealizować w lokalu klienta albo w studio. Żeby umówić się na taką sesję proszę o kontakt ze mną - ustalimy wtedy niezbędne szczegóły i zarezerwujemy termin.Jak już zrobimy zdjęcia to należy je w odpowiedni sposób zaprezentować. W tym celu przedstawiam poniżej całą gamę dostępnych u mnie produktów:

Fotoalbum

Fotoalbum

W mojej ofercie znajdą Państwo profesjonalnie wykonane w pełni spersonalizowane fotoalbumy. Strony w fotoalbumach wykonane są na papierze fotograficznym a nie jak w popularnych fotoksiążkach, drukowane na papierze kredowym. Okładki fotoalbumów mogą być z eko-skóry, skórzane oraz tekstylne.

Standardowe okienka umieszczane na okładkach wykonane są z papieru fotograficznego. Dodatkowo są one laminowane matową folią zabezpieczającą przed uszkodzeniem i nadającą nowoczesny wygląd. Okienka dostępne są jako dodatek do okładek w każdym rozmiarze, wykonanych z ekoskóry i materiałów tekstylnych, do wyboru macie kilkanaście rodzajów okien.

Możliwe jest również zamówienie okienka akrylowego. Jest to nowoczesne okienko na okładkę będące doskonałym połączeniem papieru fotograficznego i tafli akrylowej podkreślającej nasycenie kolorów, ostrość i głębię czerni. Zdjęcie umieszczone w ten sposób na okładce jest trwałe, a przy tym prezentuje się efektownie. Okno dostępne jest jako dodatek do okładek z ekoskóry i tekstylnych

Na okładkach tekstylnych jest możliwość wygrawerowania napisu oraz wzoru. Na okładkach z ekoskóry można wytłoczyć wybrany napis lub wzór.

Aby zwiększyć trwałość fotoalbumu możliwe jest zmówienie kasetki drewnianej, eleganckiego etui wykonanego z tego samego materiału co okładka lub etui wykonane z tektury karbowanej na zewnątrz.

Pakiet 2+1 - Pakiet składa się z fotoalbumu w rozmiarze 30x30 cm i dwóch fotoalbumów 20x20 cm. Zamawiając niniejszy zestaw otrzymasz GRATIS jeden z fotoalbumów 20x20 cm.

Odbitki

Odbitki

Wysokiej klasy odbitki (naświetlane na papierze Kodak Professional Endura) w formatach 10x15cm, 15x23cm, 20x30cm, 30x45cm.

Wydruk artystyczny

Fotoboard

Jest to propozycja dla osób ceniących najwyższą jakość! Jest to druk na papierze fotograficznym wykonany najwyższej jakości ploterem fotograficznym (posiada on 12 tuszy). W ofercie są doskonałe papiery fotograficzne takich marek jak ILFORD, Tecco, Tetenal, Solution o powierzchni matowej, satynowej lub błyszczącej. Uzyskana kolorystyka zdjęcia wykracza poza możliwości najlepszej odbitki lub zwykłego monitora. Taką technologię stosuje się przy druku fotografii na wystawy. Wielkość druku może być od 15x20 cm aż do 60x90 cm.

Wydruk na piance (fotoboard)

Fotoboard

Jest to wydruk artystyczny naklejony na lekką piankę o grubości 5mm. Wydruk jest dodatkowo zabezpieczony specjalnym sprayem ochronnym zwiększającym odporność wydruku na wilgoć, zabrudzenia i promieniowanie UV. Piankę można powiesić bezpośrednio na ścianę za pomocą zawieszki lub dwustronnej taśmy klejącej. Dodatkowo można zamówić oprawienie wydruku w ramie aluminiowej.

Zdjęcia na płótnie

Zdjęcia na płótnie

Wysokiej jakości bawełniane płótno artystyczne oprawiane na blejtramie (drewnianej ramie wewnętrznej - krosno), używanej przez malarzy do naciągnięcia płótna tradycyjnego. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia bez użycia dodatkowych ram.

Płyta DVD ze zdjęciami w fotograficznym etui

Płyta DVD ze zdjęciami w fotograficznym etui

Zdjęcia z sesji zapisane w wersji elektronicznej na płycie DVD w eleganckim fotograficznym etui.

Prezentacja multimedialna

Prezentacja multimedialna

Prezentacja zdjęć w wersji elektronicznej z podkładem dźwiękowym.

Album tradycyjny

Album tradycyjny

Tradycyjny album z wklejanymi zdjęciami, które rozdzielone są pergaminowymi przekładkami. Oferuję profesjonalne albumy firmy Walther, Henzo i inne. Albumy można zamówić na zdjęcia w formacie 15x23cm lub 20x30cm.

Album ręcznie wykonany

Album ręcznie wykonany

Ręcznie wykonywane albumy, których styl dopasowany jest do charakteru sesji. Albumy można zamówić na zdjęcia w formacie 15x23cm lub 20x30cm.

Internetowa galeria ze zdjęciami z sesji

Internetowa galeria ze zdjęciami z sesji

Młoda para dostaje prywatną stronę, na której będzie umieszczona galeria zdjęć ślubnych. Stronę taką wykonuję od razu jak tylko obrobię zdjęcia, jeszcze zanim sfinalizujemy umowę. Strona nie jest indeksowana przez wyszukiwarki, więc dostęp będą miały tylko te osoby, którym przekażecie jej adres.

Fotoksiążki

Fotoksiążki

Wysokiej jakości fotoksiążka drukowana w wysokiej rozdzielczości na papierze o gramaturze 300 g/m2, co gwarantuje jakość identyczną jak w przypadku ekskluzywnych albumów o malarstwie.
Ponadto chętnie wykonam inne zlecenia takie jak sesje rodzinne, zdjęcia dzieci, zdjęcia okolicznościowe.