fotoalbumy

W mojej ofercie znajdą Państwo profesjonalnie wykonane w pełni spersonalizowane fotoalbumy. Strony w fotoalbumach wykonane są na papierze fotograficznym a nie jak w popularnych fotoksiążkach, drukowane na papierze kredowym. Okładki fotoalbumów mogą być z eko-skóry, skórzane oraz tekstylne.

Standardowe okienka umieszczane na okładkach wykonane są z papieru fotograficznego. Dodatkowo są one laminowane matową folią zabezpieczającą przed uszkodzeniem i nadającą nowoczesny wygląd. Okienka dostępne są jako dodatek do okładek w każdym rozmiarze, wykonanych z ekoskóry i materiałów tekstylnych, do wyboru macie kilkanaście rodzajów okien.

Możliwe jest również zamówienie okienka akrylowego. Jest to nowoczesne okienko na okładkę będące doskonałym połączeniem papieru fotograficznego i tafli akrylowej podkreślającej nasycenie kolorów, ostrość i głębię czerni. Zdjęcie umieszczone w ten sposób na okładce jest trwałe, a przy tym prezentuje się efektownie. Okno dostępne jest jako dodatek do okładek z ekoskóry i tekstylnych

Na okładkach tekstylnych jest możliwość wygrawerowania napisu oraz wzoru. Na okładkach z ekoskóry można wytłoczyć wybrany napis lub wzór.

Aby zwiększyć trwałość fotoalbumu możliwe jest zmówienie kasetki drewnianej, eleganckiego etui wykonanego z tego samego materiału co okładka lub etui wykonane z tektury karbowanej na zewnątrz.

Pakiet 2+1 - Pakiet składa się z fotoalbumu w rozmiarze 30x30 cm i dwóch fotoalbumów 20x20 cm. Zamawiając niniejszy zestaw otrzymasz GRATIS jeden z fotoalbumów 20x20 cm.