Fotografia ślubna opolskie

Witam Państwa!

Fotografią zacząłem interesować się w trakcie swoich studiów. Wcześniej bardzo lubiłem rysunek i malarstwo. Szybkość i łatwość uzyskania obrazu fotograficznego sprawiła, że moje poprzednie hobby zostało zupełnie wyparte przez to nowe. Na początku odkurzyłem starego Zenita i nim eksperymentowałem, lecz gdy w „zasięgu mojego portfela” zaczęły się ukazywać aparaty cyfrowe, popłynąłem z duchem postępu technologicznego. Fotografia stała się wtedy moją życiową pasją i towarzyszyła mi niemal na każdym kroku.

Obecnie zajmuje się głównie fotografią ślubną oraz wykonuję zdjęcia okolicznościowe, sesje rodzinne, dziecięce, ciążowe oraz portretowe.

Pierwszy reportaż ślubny wykonałem w 2004 roku swoim znajomym. Później pokazałem zdjęcia innym, którzy też chcieli mieć takie zdjęcia i tak się zaczęła moja przygoda z fotografią ślubną.

Podczas reportażu ślubnego staram się jak najlepiej uchwycić emocje, jakie związane są z tą szczególną chwilą. Chcę aby zdjęcia były niebanalne i ponadczasowe, żeby były niezapomnianą pamiątką do której będziemy wracać przez całe życie.

Do sesji ślubnej podchodzę bardzo indywidualnie. Styl sesji zawsze omawiam wcześniej z młodą parą. To oni są tego dnia głównymi bohaterami i mają na zdjęciach wyglądać olśniewająco a zarazem naturalnie. Każde zdjęcie poddawane jest autorskiej obróbce graficznej.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć w portfolio oraz do zapoznania się z moją ofertą.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania to polecam zapoznanie się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami lub piszcie i dzwońcie - moje namiary są w zakładce kontakt.


Posiadam upoważnienie Kurii Diecezjalnej na fotografowanie uroczystości liturgicznych.